בלוג טיולים

סיישל, חופשה מיוחדת עם חופים עם חול לבן

סיישל, חופשה מיוחדת באוקטובר הייתי על אחד הטיולים המעניינים סיישל ביותר עד כה, שבועיים באיי סיישל, שהייה אחים בשני האיים החשובים ביותר, מאהה ופרלין. הייתי בקובה, מקסיקו ועוד יעדים מסורתיים בעבר; האחד בסיישל היה, כמובן, האקזוטי ביותר, במובן האמיתי של המילה. ביקרתי במקומות האידילי לחלוטין, הם החופים היפים ביותר שראיתי בחיים.
אפשרות התחבורה הזולה ביותר שמצאנו הייתה דרך רומא, עם אייר-איטליה, ומשם עם האייר סיישל לבאהה. מחיר 1150 יורו לאדם.
לינה, המאורגנים מראש, היה כדלקמן: מלון Accojou, 4 כוכבים, באי פרלין. המלון ממוקם ישירות על חוף קוט ד'אור, אחד היפים ביותר באי [אהבתי את החוף אנסה לאציו, אבל למרבה הצער אין מלונות). בימים שחלפו על האי מאהה בחרתי בבראיה בו ואלון ביץ ', מלון 3 כוכבים עם ביקורות גרועות למדי על tripavdisor, ללא בסיס אלא, מנקודת המבט שלי. בחרתי אותו למיקומו על החוף. היפה ביותר באי, בו ואלון לינה עלות לנו 1500 יורו לאדם, בסך הכל, עם ארוחת בוקר כלולה. שאר הארוחות שלקחתי למסעדות שונות בסביבה; האוכל אינו יקר מאוד, אך המשקאות נראו לי במחירים מעולים (מ -4 אירו במעלה הבירה; היין מינימום 30 אירו).
ברגע שאתה מגיע לשם, זה יהיה סיישל חבל להחמיץ שנירקול וספורט אחרים כאלה, ההזדמנויות לראות ולהרגיש משהו מיוחד הם מעולים. אתם יכולים לצאת לטיולים למקומות מלאים בדגים (גדול וצבעוני), ומהקטנים שאתם יכולים לראות בכל פעם שאתם נכנסים למים. הן ב מאהה ופרלין ראיתי כרישים התינוק-כשנכנסת אל המים מול המלון (בבאהה ראיתי את הפטיש). ובטיול השנורקלינג ראיתי הרבה חתולי ים. אני אחבר כמה תמונות מהטיול, לקבל מושג.
אם אתה רוצה ולחפש מועדונים וחיי לילה-הם לא בדיוק המקומות הנכונים, לא מצפים שום דבר מדהים בהקשר זה.
סיישל פירושו חופים עם חול לבן משובח (כולם!) ומים טורקיז, אנשים חמים וקופצים, כל הדוברים אנגלית, צרפתית וקריאולית, שירותי תיירות נפלאים, המון רום וקוקו דה מאר. זה מקום שבו אני בהחלט לחזור!