בלוג טיולים

חגיגה בנפאל – שיוורטרי למי שאוהב יוגה

הימים לפני ואחרי שיוואראטרי רואה האוסף יוגה של מספר עצום של נפאל אנשים מכל תחומי החיים, כמו גם מתן קליידוסקופ של גזעים שונים רבים אתני, השבט של נפאל והודו. אנשים ממלאים את הדרכים Pashupati Nath מקדש-הקודש גברים, איזה חצי לבושות, חלקם נפאל מכוסה אפר אבל עירום לחלוטין; עולי הרגל בתלבושות שלהם שונה וצבעוני שבטיים; דוכנים כמעט כל דבר, החל ורמיליון אבקת, רודרקשה חרוזים, קוף משוגע אם קוקה קולה ו- snaks. התייר סקרן זרים גם טופס חלק מהאוסף העצום הזה.
אנשים מתאספים על צלע גבעה מעבר יוגה לנהר מהמקדש ברנדט פיליפין Pashupati, כמו גם סביב בסביבה של מתחם המקדש קבוצות סביב מדורות, שהופך מקלטים , שרה Bhajans, אמירת מנטרות, דנים בנושאים דתיים שונים תוך שמירה על תענית ואת תפילה בציפייה טקסים דתיים. חלקם עם תסרוקות נקודה באזור, והשלווה דמוי טראנס, הדמיית האל שיווה עצמו, הוא האמין לעשן 'החומר'.

הולי (הפסטיבל של צבעים): הולי או נפאל, הפסטיבל של צבע, נופלים בחודש מרץ, Faagu דניאל דוידי (יום ירח מלא), על פי לוח השנה הנפאלי, הוא פסטיבל צבעוני מובהק וייחודי נפאל בתרבות ההינדית, חגגה בין  רבתי והמסכם על ידי הנוער ההינדו-נערים ונערות, בפרט.

ביום זה, כולם צעירים ומבוגרים, בדרךיוגה  כלל ובמעילים בתלבושת הלבנה, לובש אדום-אבקה על המצח שלהם, סוגים שונים של צבעים נוזלי הושלכו על שלהם Pyzama לבן או Pant חולצות, לנדוד בקבוצות להגיע ממקום למקום שלהם חברים, קרובי משפחה, kith של קין, מחבקים אחד את השני, קבלת, המציע את האדום-אבקות על המצח. את מצב הרוח ואת האווירה הוא אחד של המצב של אושר, ניצחון.

ארוחת בוקר כלולה, אוכל טוב, מגוון: מיצי פירות (טבעי) אננס, תפוז, מלון אדום, גויאבה וחלב קוקוס. יוגה נקניק, נקניק, גבינות-אפילו משהו אורז עם עוף, יוגורט, ריבה, קפה מכל הסוגים, ביצים כפי שביקשת.
ארוחת ערב n היה לנו והאוכל במסעדת המלון לא היה מיוחד (אבל f יקר-50 יורו/האנשים) אז הלכנו 10 ק מ למסעדה קטנה שבה אכלנו פירות ים מבושל בדרכים שונות, פטה לילך, דג במרינדה עם לימון ולובסטר, במחירים יותר סביר (25 יורו)
המלון נמצא במרחק של כ-ק, ויש בו מגרש המשקיף אל הים או אל הגרדינה. מחיר שיחת הועידה אינה מהווה הנחה את של האוקיינוס, בין כי אנחנו המדינה להמריא לראות במצלמה.
אתר הנופש בסינוס הוא עם משחק נהדר, עם מכשול של אלמוגים שבו אתה יכול לראות את הדג מרובת העולם