בלוג טיולים

טיול אופניים באזור קוויבק קנדה

טיול אופניים באזור קוויבק קנדהעולמות חדשים וותיקים כאחד נפגשים בקוויבק. מ Montréal הקוסמופוליטית היסטוריה עשירה קוויבק סיטי (באמצעות שהוקמו במזרח, המובלעת ילדים נאמני יער יפה רכיבה על אופניים), אנחנו לדגום אירופה של קנדה רוב המחוזות דרך שלה גבינות, יינות, אגמים מנצנצים ומקסים ברחובות העיר. הרוח כבישים שלה באמצעות תזכורות של המתיישבים הראשונים שלה: אבותם, גשרים מקורים, כנסיות, קפלות. חנויות לעתיקות ילדים כפריים מלאים  המקסים של העבר ושל אמנות על ידי אומנים מקומיים. הצטרפו אלינו וללמוד למה זה בכיס של צפון אמריקה כל כך מיוחד – מקום שבו הוקי, סירופ מייפל, מזון ופוליטיקה הן דת (אם כי לא בהכרח לפי הסדר הזה).

מגיעים במונטריאול ולרכב על שביל האופניים המפורסם של תעלת Lachine. הערב לצאת לסיור מודרך של רובע הנמל הישן לפני ארוחת הערב במסעדה מעולה במרכז הפעולה.

לנסוע מזרחה Bromont כדי לדפדף אטרקציות לילדים מתגלגל היפה טיול מאורגן לסרי לנקה בעיר ובמדינה. מבקרים יקב את הדרך אל הכפר המקסים של סאטון לארוחת צהריים. ליהנות מארוחת ערב על ידי השף מנארד רולנד, אשר צלוי במחבת פטריות היו המכונה "לעמוד הקצוב" על ידי Travel + Leisure.

מחזור בקצהו הדרומי של אגם Massawippi לקומפטון. להירגע לארוחת צהריים ואז מחזור לאורך החוף המערבי. תיהנו מארוחת ערב בלתי נשכחת בעיר הערב.

רכיבת אופניים של היום מלווה את פסטורלית להפליא Chemin de la Fraicheur (מסלול של רעננות), שבו הזלילה של קוויבק ממקור הראשון: גבינות, פירות טריים, ciders. הטרמפ שלנו ממשיך לאורך המסלול"הגשרים" ועל גדות לאורנטיוס, שמוביל מעבורת עם נוף פנורמי של קוויבק!

היום נבקר Île d'Orléans ההיסטורי לרכיבה מצוינת בעדינות גלית ושטוח. הערב יתקיים באחד החדרים המיוחד של מסעדת יומרה — לילה הסופי לא תשכח!

קח את הזמן שלך להנות טיילו אתמול אחד הרחובות ההומים של Le Petit צ'מפלין, לפני שיוצאים מתחנת הרכבת או לנמל התעופה מהנסיעה הביתה