בלוג טיולים

הפארק הלאומי Gal Oya – סרילנקה

הפארק הלאומי Gal Oya - סרילנקההפארק הלאומי Gal Oya ממוקם בחלקו המזרחי של סרי לנקה, Galoya היא יעד אקולוגי ואת הפארק הלאומי שעיסוקה המאגר Samudra Senanayaka הגוף היבשה הגדול של מים בסרי לנקה. Galoya היא מקום מצוין עבור צפרות, הטבע משלחות ופילים. הפארק הלאומי שקרים בדרום-מזרח המדינה במחוזות המזרחיים, אובה. בנוסף הפארק הלאומי, הוכרזו שלושה מקדשים כדי להגן על אזור catchments של המיכל הזה. סרילנקה הם areSenanayake Samudra SanctuaryGal אוייה עמק צפון-מזרח SanctuaryGal אוייה עמק בדרום מערב SanctuaryTogether אלה עתודות סרי לנקה והפארק הלאומי מכסה מוערכת 63,000 חה של קרקע.
הפארק את המקלטים שלוש הוקמה על ידי פיתוח אוייה גל לעלות ב- 12 בפברואר 1954, לאחר מכן הועבר לידי המחלקה של בר שימור החיים בשנת 1965 אוייה גל הוא עמק, אשר נתן מחסה מספר מלכים בעבר העתיק. במאה ה-2 לפנה ס, המלך טיסא מחפש מחסה-Digavapi, מקום לורד בודהה ביקר במקום השלישי שלו בקר לסרי לנקה. לדגובה Digavapi, שנבנה במאה ה-2 לפנה ס כדי לסמן את המקום שבו ישבה בודהה לורד בדרכו האחרונה ביקור בסרי לנקה, ומושכת אליה אלפי עולי־רגל גם היום. FloraAbout 45% של הצמחייה הוא יערות ירוקי עד 33% הסוואנה, גראסלאנד 9%, 2% cheina cultivations והוא האיזון גופי מים נשלט על ידי Senanayake Samudraya. שורה של צמחי מרפא שיחים ועצים כגון Aralu, Bulu,

נלי ניתן בקלות למצוא באזור Nilgala, בעוד מספר עצים מקומי ידוע כגון Vevarana, Halmilla, אריאלה סגל, פאלו, הובנה, מהגוני ועוד נמצאים במספרים גדולים. FaunaThe פארק עם חופה ירוקה עבה שלו נמצא מקלט מינים של ציפורים, קרוב יותר Samudraya אפשר היה לראות ציפורים נודדות אפילו כמו צבוע חסידות, שקנאים, קורמורנים, Teals. שורה של ציפורים מקומיות כגון היונה גריי, הצעת סרילנקה חוק קרן מלבר, הצעת חוק קרן גריי, תילמד מספר עופות מים נמצאים שמורת הג'ונגל הזה. בנוסף פילים, הפארק הוא ביתם של נמרים, דובים, הבחין צבי, sambur, חזיר בר פראי ועוד. בין שאר עולם החי מספר מינים של קופים, דרבן, מספר מיני דגים, זוחלים, ארבעה מינים של פרפרים כגון הוורד ארגמן, נמר מזוגגות תועדו.