בלוג טיולים

זנזיבר במאה ה-21

זנזיבר במאה ה-21ביקרתי אתר הנופש החדש של זהב של זנזיבר (גם על Nungwi Beach). התמונה הזו מראה של המלון עלה דקל גדול סאלאס, כורסאות נוח חוף – אידיאלי כדי להפיק תועלת מרבית של יעד זה חוף טרופי, במיוחד עם מלצרים המגישים קוקטיילים צוננים, פירותי!

ראוי לציין כי האי זנזיבר הוא בדרך כלל מאוד גאות ושפל. בנקודה הגבוהה שלה, הגאות מכסה רבים מן החופים, זה יכול להיות קצת במרחק הליכה כדי נופש בזנזיבר  להגיע למים בשעות השפל. בשמחה, האפקט גאות בחוף Nungwi אינה כפי שסומנו ואתה יכול לעשות רוב המים נעים ורך לאורך כל היום.

גם לקחתי את התמונה הזאת מהאתר המחבוא של Nungwi. להיות על החוף המערבי של, Nungwi נהנה השקיעות הכי מדהים. אור זהוב יפה כאן הוא אופייני שקיעה אפריקאית ואהבתי הצורה המשוננים של קו החוף. הבניין בצד הימין הוא אחת המסעדות-ג'מה La dell'Est resort. תאר לעצמך שאתה יושב שם בשקיעה עם כוס שמפניה!

מעניין, זנזיבר יש שפע של אבן גיר אלמוגי – ראיות כי האי היה פעם מכוסה על ידי הים. ניתן לראות בבירור האלמוגים רוק מחשופי לאורך החוף Nungwi בתמונה הזאת.
זנזיבר הוא למעשה weathed חופים חוליים, בשפל, איונים חול קטנים מגיחים האוקיינוס, אידיאלי עבור חוויה פיקניק "רובינזון קרוזו". הם נגישים על ידי דאו, מומלץ בחום. בילינו אחר הצהריים על אחד, שנירקול הנשגב נהנה לשחות תנאים וריף האלמוגים הסמוכה. יום הטיול כלל מנגל מאכלי ים על האי שהכין לנו.

. נהניתי לעיל תמונה ממש ממחיש את אופיו הייחודי של זנזיבר. במהלך הטיול שלנו פיתחתי משיכה עבור dhows המסורתי שכן הם כאלה לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום של האי.