בלוג טיולים

מוזיאונים בלונדון

מוזיאונים בלונדוןמוזיאונים בלונדון ללא תשלום. הולך למוזיאונים ללא תשלום לאוספי הקבע שלהם. בדרך כלל תשלום עבור אקספורט. אלא אם כן אתה חובב אמיתי מוזיאון, מומלץ לבקש מידע המלצה. עשיתי את זה-טייט המודרני ולקחתי, ולא מפלסים דרכם מנסה לקחת במגרש, מתוך הערכה קטנה אבל עם יותר.
הופעות חיות ללא תשלום ב כיכר טרפלגר. ללכת סנט מרטין בשדות בצהריים לקונצרט בחינם ברוב הימים. . זה בדרך כלל רסיטל עוגב. אם אתה לא אוהב את הרעיון של זה, אלך רק כדי ליהנות הכנסייה. זה יפה, שינוי מרענן מ ביותר כנסיות.

להרגיש לונדון בקצב שונה. הליכה של ויקטוריה, רציף אלברט טיול מסביב לעולם מן בתי הפרלמנט לגשר המילניום ואתה ליהנות לונדון יותר רגועה בקצב תוך עדיין? מתראה עם כמה מן האתרים החשובים.

בדוק את תיאטרון הגלוב. עותק משוכפל של התיאטרון שבנה שייקספיר ואמנים אחרים שלו. ישנם סיורים ומשחק, בשיא העונה, כמו גם. (זה רק מעבר לגשר המילניום. מוזיאון טייט מודרן הוא שם יותר מדי). אתה יכול לקרוא סולו בלונדון: טיול הגלוב תיאטרון. המעבר לונדון כולל הסיור.

חלון קניות. יש מקומות רבים לערוך קניות בלונדון, אבל אני אוהב ללכת קובנט גארדן עבור קניות ייחודי. בעת שהותו שם לשוטט West End התיאטראות בכדי לראות את מגוון מחזות. זה אתר בפני עצמו.

זירת תיאטרון בווסט אנד של לונדון. קנו כרטיסים עבור המופעים בכיכר לסטר. ישנם כמה מקומות שם. ללכת האחד בקצה הדרומי עם מבנה קבוע כפי שנאמר על ידי אדם בקופות תיאטרון כי הם מוכרים המושבים הזמינים הטובים ביותר שלהם. בעוד הם מקדמים כרטיסים בחצי מחיר, לא כל הכרטיסים הם בחצי מחיר.
אל תשכח את-ווסט-אנד הפקות. תבדוק את הדעת היטב (לא, הלכתי לאחד שהיה ממש עניה) אבל בעשותו כך תזין את זירת התיאטרון המקומי.
ללכת לחנות ספרים הכי טוב בעיר. תפסיק לתוך לרודפו חנות הספרים ברחוב גבוהה מרילבון (marylebone) ולבדוק את המקטע נסיעות אשר הם מפורסמים.
ללכת לפארקים. ישנם מספר פארקים יפים בלונדון. הייד פארק מפורסמת הפינה של הדובר היא לעיתים קרובות משעשע אם לא מעורר מחשבה.

לשוטט השכונות. לונדון מורכב השכונות שהתפרסמה בחקר הספרות והקולנוע. יש להם היכרות מסוימים אליהם, עדיין ויש בהם יותר כשאתה רואה אותם לחיות. עבור Nottinghill, בלומסברי, מרילבון (marylebone) ולאחר עבור ערכת הצעיר, קמדן.
הסקופ. בקיץ, סקופ amphiteater, אשר נמצא ליד העירייה, בקרבת גשר מצודת לונדון מציע מוסיקה חיה, מחזות, הקרנות סרטים כמעט מדי ערב.