בלוג טיולים

מדוע כולם נוסעים לנפאל

מדוע כולם נוסעים לנפאלהם תושביו המקוריים של עמק קטמנדו. במקור בודהיסטי הרוב הוא עכשיו הינדו או תערובת נפאל סבוכים של שתי האמונות. החברה מגישה מחולק 64 הקאסטות תעסוקתית, הישות הגדולה Jyapu, איכר חקלאי.
הבהוטאני הם אחת הקבוצות מדוע כולם נוסעים לנפאל האתניות הגדול המולדת של מי הוא מרכז ומזרח נפאל. במידה רבה יותר מאשר Newars הם שמרו שלהם חקלאים, סבלים, בעלי מלאכה.
Gurung יושב למרגלות Lamjung ואת Himal אנאפורנה. הגבעות מעובדים באופן אינטנסיבי מקיפים כפרים מסודר של אבן בתים, מקושרים על ידי טיול מאורגן לנפאל  רשת של שבילים מרוצפים עם דיוק גזורה מצויד גושי אבן. הם דוברי שפת שייכות בלתי כתובים, בגבהים גבוהים יותר,  שומרים על המסורת הבודהיסטית בעוד באזורים נמוכים, הם בדרך כלל הפכו הינדו.
אנשים מגר שב בערך באותו האזור כמו Gurung, אך חווה המדרונות הדרומיים. במקור חסידי דת עממית האנימיסטית מעטה בודהיסטי ביותר נמצאים כעת הינדו. יחד עם Gurungs, של מגר מהווים את עיקר הכוחות המזוינים גורקה נפאלי.
Thakali, ילידי האזור Thak Khola ליד אנאפורנה ידועים בתור סוחרים ממולח נפאל ותוקפנית שנהנה משרה רווחית בתור מתווך בסחר מלח בין טיבט ביצתי נפאל. במקור, שילוב של טיבטי בודהיסטי Shamanist רבים המירו את דתם כדי הינדואיזם
האתר ראי ואת Limbu יכולים לעקוב אחר ההיסטוריה שלהם לפחות 2,300 שנים כאשר הם היו במאהאבהאראטה אפית. אמר פעם פסקו את קטמנדו עמק thay יש עכשיו יושבו בגבעות המזרחי בעקבות תערובת של animist, בודהיסט, האמונות.