בלוג טיולים

סילבסטר בסיציליה – איטליה

סילבסטר בסיציליה - איטליהאם אתה מבלה את ערב השנה החדשה ילדים במסעדה בסיציליה, כמו שעשינו בטאורמינה-Al Saraceno, יודע כי האיטלקים אינם החוגגים כל כך כמו הרומאים. זה יהיה צפוף מאוד אם תלך ברכב, אז כדאי להשתמש במונית. עד 12 בלילה שכולם יושבים ליד השולחן ומגישים מנות שונות. בשעה 12:00 כולם מתחבקים ורצונות "לשנה טובה!", ולאחר מכן מאיתנו הפעלה של המוזיקה כמו "שנות ה-80-' שנות ה-90", שבה שחקנים מבוגרים יותר כולל רקדו 30 דקות, ואז התחילו לעזוב. בשעה 1:00 בלילה היה כמעט איש במסעדה או בחנייה. השנה, במספר ערים בסיציליה היו מוחרם זיקוקין, הם אומרים, עקב הזיהום.

מה שלומך ערים, אנשים, אוכל?
רחובות דרך עיירות נמצאים מלוכלך למדי, תנועה עמוסה, שירים לילדים לזרוק זבל על הרצפה, הוא מעשן הרבה (אך לא בתוך מסעדות), רחובות רבים נמצאים בתיקון, מבנים רבים בבנייה. להעצים את עצמך עם סבלנות, נראה די דומה רומניה מנקודת המבט הזו.

האיטלקים הם , הניב שאת מדברת היה שהסיציליאנים עלול לבלבל אותך קצת, אפילו אם אתה יודע את השפה האיטלקית. יש לי די מוזר לנו, אני זוכר שראיתי בחלקים אחרים של איטליה, אבל אולי אני טועה: מכריזה על מוות באמצעות פוסטרים הודבקו ברחבי העיר, עם צילום, שם היו מקרים בזמן ובמקום, כמו גם כמה מילים נכתבו על המשפחה שמתו.

האוכל הוא טוב מאוד, אהבתי את הפיצה, קנולי (גבינת שמנת או ממתקים וניל), (סוג של תבשיל ירקות), גבינה, מסוגים שונים (בחנויות לתיירים קטן שבו תוכלו לקנות ארוחות צהריים או לאכול שם תערובת, על מישור). גלידה ושוקולד טובים להיות מפורסמת העיר של Noto, Modica ו גלידה שוקולד בעיר.

בניגוד רבים אחרים מדינות שבה השכרתי את הרכב פועל איטליה בטירוף, סיציליה בפרט. כל המכוניות הן מכה או שרוט, לא תמיד לתת עדיפות לנהגי מדבר ללא הרף עם הטלפון הנייד שלך, לא לאותת כאשר חורגים, בערים הגדולות הוא klaxon הרבה. בנוסף, ברחובות צרים מאוד, שקצת צרה כל כך כי מכונית רחב יותר לא יתאים, ובגלל זה אתה צריך להיות זהיר יותר, זה לא רעיון רע להמר על מכונית קטנה. בתחילה הצטערתי כי שכרנו מכונית כל כך קטן, חשבתי כי לא יהיה לנו שטח; ואז הבנתי שזה גדול מספיק, זה המזל שלנו שיש לי קצת גדולה ברחובות מסוימים היה כמעט בלתי אפשרי ללכת עם רחב.