בלוג טיולים

חופשת סקי באוסטריה

כל שנה אני הולך לאוסטריה. לפחות פעם אחת לסנובורד , אני לא יכול לומר שאני המבקר הכי מנוסה בתחום. כי עדיין יש לי כמה תחומים לנסות אבל המקום שהייתי בינואר השנה. תפס את תשומת ליבי אני חושב שזה היקר ביותר עבור אזור סקי כסף ביקרתי באוסטריה, אבל גם את האזור עם האוכל הכי טעים, עד כה. ? מה זה הולך להיות, מה זה יהיה Amadé) סקי, אזור 100 ק מ דרומית לזלצבורג.

. בואו נתחיל מההתחלה שלאדמינג-דנשטיין הינו חלק מזלצבורגר ספורתריט, באדגסטין, הוכקוניג וגרוארטל בamadé) סקי, אחד מאזורי הסקי הגדולים ביותר באוסטריה. בסך הכל יש 760 ק מ של מדרונות, 270 מעליות ו-260 מסעדות ובקתות הר שבו אתה יכול לסעוד הלוואות או סתם חטיף, או שאתה יכול להתחמם עם קפה או תה חם. וכלה לקבל את כל 760 ק מ של המפלגה, אתה צריך לעבור סקי אחד, חוקי בכל מקום. הודעה לאלה שאומרים שהם משועממים לתת מדי יום על אותם 10 הצדדים.

אני זוכר שהגיע לשילאדמינג ביום ינואר בהיר, עם שלג כמעט מתקרב למותניים שלך. , טיסה למינכן. ואז העברה פרטית למלון ובזמן שנסענו במיניבוס, אני לא יודע אם היו לנו 20-30 ק מ ליעד, אני רואה על מדרון חלק מופרד היטב, מסומן בדיו כחול וכמה דגלים של תפוז ניאון כדי לסחוט את השיניים. . זה נראה כמו דרך גדולה זה התכוון להאיר את עינינו, מר דרייבר – זהו החלק הפרטי של מרסל הירשר, נער מקבוצת הסקי הלאומית של אוסטריה, אשר ניצח גם בחייו רק על 35 שלבים של גביע העולם. ולמרות שאני די טוב עם הלוח (הפרחים שלי מתו), אני מודה כי החלק היה מוטה כמעט כמו קיר, אתה צריך קצת כשרון כדי להוריד אותו במהירות מלאה. זו הסיבה שאנחנו. לא כולם אלופי העולם
אבל בamadé) סקי אתה מוצא לחלוטין כל מיני חלקים. . זה באמת שדה שלם יש המעדיפים מדרונות שחורים, תלולים ומחוספסים מאוד. אני, למשל, מעדיף מדרונות אדום רחב מאוד, שבו אתה יכול לתפוס מהירות גבוהה. יש גם חלקים למתחילים, חשוב להיות לדעת את הרמה שלך ולקחת אותו בהדרגה, במיוחד אם אתה בהתחלה. זה לא הגיוני להסתכן במקום שבו אתה לא שייך ולשבור, אני יודע, יד או רגל, ולהרוס את כל החופשה שלך.