בלוג טיולים

סן דייגו עם הילדים

סן דייגו - ארצות הבריתהיעד הבא היה מונומנט לאומי, ילדים שבה אתם יכולים להתפעל תצוגה של כל העיר לבין חוף האוקיאנוס השקט. הנה, שבו, בשנת 1542, חואן רודריגז קברילו היה גילוי החוף משפחה המערבי של ארה ב. בנוסף, אנחנו העונה מלאה של ההגירה מדרום של לווייתנים מאלסקה, אז תיירים רבים היו מצוידים משקפת להבחין בהם. כדי להפוך שיוטים עם מטרה זו.
למרות-6 , לא נועד הרפתקה באותו דפי צביעה לילדים היום הסתיימה. החלטתי ללכת למקומות שונים לצלם בלילה. זה עד הסוללה של המצלמה שהורד לחלוטין.
למחרת, יום ראשון, ילדים התחלתי לנסוע על I-5. היעד שלנו היה גבול שדה המדינה פארק הינו ממוקם ממש ליד הגבול המפריד בין ארה ב ממקסיקו. מעגל הידידות הוא אחד המקומות היחידים בארצות הברית שבו יש לך את ההזדמנות כדי להתרחק הגבול עד כה. בצד השני של הגבול העיר של טיחואנה הינו ממוקם, זה מאוד מרגש לראות שתי תרבויות שונות שניהם ממוקמים אחד ליד השני, מופרדים ילדים רק גדר. יש אנשים שבאים לכאן כדי לראות את המשפחות שנותרו במקסיקו, אבל דרך חורים קטנים גדר של 3 מטרים. גם באזור ניתן לשכור סוסים, רכיבה הולך לעשות בחוף הים.
אחר הצהריים אני בדרך צפונה אל טורי פיינס שמורת הטבע הברית. זה מקום אחר שבו אתם יכולים להתפעל חופי האוקיינוס השקט שלא נגעו הציוויליזציה. השארתי בתוכן של המוזיקה האוקיינוס, עשיתי דרך ארוכה במשך כמעט שעתיים על החוף. כשחזרתי לרכב היה כבר הלילה, רק טוב לסשן צילום לילה נוסף.
זה כבר יום שני, אבל בגלל הטיסה שלי היה בחזרה לקראת הערב, הייתי חצי יום כדי לחקור את האזור. הלכתי מהצפון צפונה בחוף הים של הויה, אזור עם תיירים רבים, בהתחשב בכך באותו היום היתה חג לאומי בארה ב (יום מרטין לותר קינג). La Jolla קוב הוא חוף עם מעט מים, מומלץ טיולי קיאקים, שנורקלינג או צלילה הפעלות.